سوالات متداول

OTedia.com چیست؟

Otedia.com یک وبسایت آموزشی است که هر فردی می‌تواند ضمن استفاده از آموزش‌های موجود در آن، مهارت‌ها و دانش خود را در قالب فیلم‌های آموزشی به صورت رایگان یا غیر رایگان در اختیار دیگران قرار دهد.

 

چرا بعضی از درسهای یک دوره‌ی آموزشی قابل مشاهده نیستند؟

درس‌های هر دوره‌ی آموزشی به ۳ دسته تقسیم میشوند.

۱- رایگان : همه‌ی کاربران (عضو و مهمان) می‌توانند این دروس را مشاهده کنند.

۲- رایگان برای اعضا : فقط کاربرانی که در سایت عضو هستند می‌توانند این درس‌ها را مشاهده کنند. (عضویت در سایت رایگان است.)

۳- ویژه‌ی ثبت نام کنندگان : فقط کاربرانی که در آن دوره‌ی آموزشی خاص ثبت نام کرده‌اند می‌توانند این دروس را مشاهده کنند. (حتی در دوره‌های آموزشی رایگان هم فقط در صورت ثبت نام در آن دوره امکان دسترسی به این نوع دروس وجود خواهد داشت.)

 

در صورت ثبت نام در یک دوره‌ی آموزشی، آیا به آپدیت‌های بعدی آن دوره هم دسترسی خواهم داشت؟

در صورتی که در یک دوره‌ی آموزشی ثبت نام کنید، تا زمانی که دوره‌ی مذکور بر روی سایت قرار دارد، به تمام ویدئوهای جدیدی که به آن دوره اضافه می‌شود، دسترسی خواهید داشت. اما اگر دوره‌ی کاملا جدیدی به سایت اضافه شود (حتی اگر عنوان و موضوع کاملا یکسانی با دوره‌ی قبلی داشته باشد.)، برای دسترسی کامل به ویدئوهای دوره‌ی جدید، لازم است تا در دوره‌ی جدید نیز ثبت نام کنید.

 

آیا امکان دریافت پستی محصولات هم وجود دارد؟

خیر، فعلا امکان ارسال پستی وجود ندارد.

 

آیا می‌توانم دوره‌های آموزشی که توسط دیگران تهیه شده را در OTedia.com قرار دهم؟

خیر، این کار غیر قانونی است و هر کاربر فقط می‌تواند دوره‌ی آموزشی را در سایت قرار دهد که مدرس آن دوره یا یکی از مدرسین آن دوره باشد.

 

برای ضبط فیلم‌های آموزشی از چه نرم‌افزای استفاده کنم؟

نرم‌افزارهای زیادی برای این کار وجود دارد که هر یک مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. اما پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار Camtasia Studio است.

 

مدت زمان یک دوره‌ی آموزشی و هر بخش از آن باید چقدر باشد؟

هیچ محدودیتی در مورد مدت زمان یک دوره‌ی آموزشی وجود ندارد. اما مدت زمان هر درس بهتر است بین ۱۵ دقیقه تا ۶۰ دقیقه باشد. که این زمان با توجه به سلیقه‌ی مدرس تعیین می‌شود و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.

 

در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این صفحه نیافتید، سوال خود را از طریق ایمیل support@otedia.com با ما در میان بگذارید.

با تشکر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به OTedia.com است و نشر محتوای آن به هر نحوی غیر قانونی است.