اصول برنامه نویسی با MATLAB

نرم افزار MATLAB یکی از مهمترین نرم افزارها در حوزه های مختلف علوم می باشد، دامنه کاربرد این نرم افزار روز به روز در حال گسترش است به نحوی که امروزه در شاخه های متنوعی از جمله رشته های فنی مهندسی، علوم، حوزه پزشکی و حتی علوم انسانی، از این نرم افزار به عنوان ابزار محاسباتی به منظور شبیه سازی و حل مسائل مختلف استفاده میشود. این نرم افزار که در واقع تلفیقی از زبان برنامه نویسی و کدهای آماده است امکانات منحصر به فردی را در اختیار کاربر خود قرار میدهد.

در این دوره سعی شده است که اصول برنامه نویسی در MATLAB، از پایه و در قالب مثالهای متنوعی آموزش داده شود. به نحوی که این دوره حتی برای افراد علاقمندی که از کمترین دانش برنامه نویسی برخوردار هستند هم میتواند قابل استفاده و مفید باشد. در تدوین این دوره از مثالهای عمومی استفاده شده است تا افراد با سطوح مختلف علمی به راحتی قادر به درک مثالها باشند و از بیان مثالهای تخصصی رشته های مختلف خود داری شده است.

برای هر درس تمرینی طراحی شده است که دیگر نکات مربوط به مبحث آن درس را که (به دلیل کم بودن زمان و یا کم اهمیت بودن آن نکات) مطرح نشده است را تکمیل نماید. پاسخ تمرینها به صورت فایلهای ویدیویی در اختیار افراد علاقمند قرار خواهد گرفت (در صورت ارسال پاسخ تمرینها)

 

خلاصه‌ی مشخصات این دوره

  • مدرس : حسین رحمانی
  • زمان آموزش : ۱۳:۲۷:۵۴
  • تعداد ویدئوها : ۱۲
  • سطح آموزش : مبتدی تا متوسط
  • قیمت : رایگان
اصول برنامه نویسی با MATLAB

درباره مدرس

کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

دروس این دوره

آشنایی با مقدمات MATLAB

آشنایی با مباحث پیشرفته و نکات تکمیلی

دیدگاه ها

تاکنون ۹۱ نفر در این دوره ثبت نام کرده اند و ۲ کاربر دیدگاه خود را در مورد این دوره مطرح کرده اند.

aidin gandomi

حتما حتما دانلود کنید

محمد صادق داراب پور

خیلی خوب و عالی

امکان درج دیدگاه، فقط برای ثبت نام کنندگان در این دوره فراهم است.

کلمات کلیدی :

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به OTedia.com است و نشر محتوای آن به هر نحوی غیر قانونی است.