همکاری با ما

نوشته شده در 1394/4/25 ساعت 17:09

OTedia.com یک مرجع آموزشی است که در آن هر فردی می‌تواند دانش خود را در اختیار دیگر کاربران گذاشته و به عنوان مدرس، دانش خود را به دیگران آموزش دهد. که این کار می‌تواند به صورت رایگان یا در ازای دریافت وجه انجام شود.

در صورتی که شما هم تمایل دارید تا دانش خود را در قالب فیلم‌های آموزشی با دیگران به اشتراک بگذارید می‌توانید از OTedia.com برای این کار استفاده کنید.

تمامی فیلم‌های آموزشی که در OTedia.com قرار می‌گیرند باید دارای شرایطی خاص باشند و از تعدادی استاندارد پیروی کنند تا قابل انتشار در OTedia.com باشند.

پس لازم است قبل از اینکه آموزشی را جهت انتشار در OTedia.com تهیه کنید به نکات زیر توجه کرده و آنها را با دقت مطالعه کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

1- تمامی دوره‌های آموزشی باید دارای کیفیت صدا و تصویر کاملا واضح باشند تا کاربر در زمان تماشای فیلم‌ها دچار مشکل نشود.

2- دوره‌های آموزشی که از نظر محتوای علمی یا نحوه‌ی ارائه‌ی مطالب در سطح پایینی باشند تایید نخواهند شد. (حتی به صورت رایگان نیز در سایت قرار نخواهند گرفت)

3- تمام ویدئوهای ضبط شده باید دارای قالب mp4 باشند و حتما در یکی از Resolution های زیر ضبط شده باشند. (Resolution ها به ترتیب اولویت ذکر شده‌اند و ویدئوهای با رزولوشن با اولویت بالاتر احتمال تایید شدنشان بیشتر است.)

  • 1280x720
  • 1366x768 یا 1360x768
  • 1024x720
  • 1024x768
  • 1600x900
  • 1920x1080

لازم به ذکر است ویدئوهایی که قالب متفاوتی داشته باشند تایید نخواهند شد. همچنین رزولوشن‌های فوق باید در زمان ضبط فیلم رعایت شوند و تبدیل روزلوشن‌های دیگر به موارد فوق قابل قبول نیست.

4- جهت پیشگیری از بروز مشکلات مربوط به کپی رایت، فیلم‌های آموزشی باید صرفاً توسط مدرس یا مدرسین دوره‌ی آموزشی برای OTedia.com ارسال شوند.

5- جهت پیشگیری از بروز مشکلات مربوط به کپی رایت، مدرس دوره موظف است در طول دوره‌ی آموزشی حداقل یک بار در زمان ضبط فیلم، با وضوح کامل تاکید کند که دوره‌ی آموزشی را جهت انتشار در OTedia.com تهیه نموده است.

توجه : عمل فوق بهتر است در درس اول یا آخر دوره انجام شود. (انجام بیش از یک بار این کار در طول دوره بلامانع است)

6- در زمان آموزش به هیچ وجه نباید محصول، سایت، شرکت و ... غیر مرتبطی تبلیغ شود. مگر زمانی که این کار مرتبط با آموزش باشد.

7- قرار دادن دوره‌های آموزشی به صورت رایگان در OTedia.com هیچ هزینه‌ای ندارد. اما در صورتی که دوره‌ای را برای فروش در OTedia.com قرار دهید، 10 درصد از مبلغ فروش به عنوان کارمزد به OTedia.com تعلق خواهد گرفت.

8- حداقل 30 درصد از دوره‌های آموزشی غیر رایگان، به صورت رایگان برای کاربران در دسترس خواهد بود تا کاربران بعد از اطمینان کامل از کیفیت دوره اقدام به ثبت نام در دوره‌ی مذکور و پرداخت وجه نمایند.

در صورتی که موارد فوق را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید می‌توانید شروع به ایجاد دوره‌ی آموزشی خود کرده و پس از تکمیل آن را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار گیرد.

همچنین به همراه فیلم‌های آموزشی باید توضیحاتی در رابطه با دوره‌ی آموزشی و دروس مختلف تهیه و ارسال شود که نیاز است تا در قالب خاصی ارسال شوند. جهت آشنایی با جزئیات این اطلاعات لازم است تا این راهنما را نیز مطالعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل support@otedia.com تماس حاصل فرمایید.

 

 

این صفحه را می‌پسندم