همکاری با ما

OTedia.com یک مرجع آموزشی است که در آن هر فردی می‌تواند دانش خود را در اختیار دیگر کاربران گذاشته و به عنوان مدرس، دانش خود را به دیگران آموزش دهد. که این کار می‌تواند به صورت رایگان یا در ازای دریافت وجه انجام شود.

در صورتی که شما هم تمایل دارید تا دانش خود را در قالب فیلم‌های آموزشی با دیگران به اشتراک بگذارید می‌توانید از OTedia.com استفاده کنید.

تمامی فیلم‌های آموزشی که در OTedia.com قرار می‌گیرند باید دارای شرایطی خاصی باشند و از تعدادی استاندارد پیروی کنند تا قابل انتشار در OTedia.com باشند.

پس لازم است قبل از اینکه آموزشی را جهت انتشار در OTedia.com تهیه کنید به نکات زیر توجه کرده و آنها را با دقت مطالعه کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری شود.

 

۱- تمامی دوره‌های آموزشی باید دارای کیفیت صدا و تصویر کاملا واضح باشند تا کاربر در زمان تماشای فیلم‌ها دچار مشکل نشود.

۲- دوره‌های آموزشی که از نظر محتوای علمی یا نحوه‌ی ارائه‌ی مطالب در سطح پایینی باشند تایید نخواهند شد. (حتی به صورت رایگان نیز در سایت قرار نخواهند گرفت)

۳- تمام ویدئوهای ضبط شده باید دارای قالب mp4 باشند و حتما در یکی از Resolution های زیر ضبط شده باشند.

  • ۱۲۸۰×۷۲۰
  • ۱۳۶۰×۷۶۸ یا ۱۳۶۶×۷۶۸
  • ۱۶۰۰×۹۰۰
  • ۱۹۲۰×۱۰۸۰

لازم به ذکر است ویدئوهایی که قالب متفاوتی داشته باشند تایید نخواهند شد. همچنین رزولوشن‌های فوق باید در زمان ضبط فیلم رعایت شوند و تبدیل روزلوشن‌های دیگر به موارد فوق قابل قبول نیست.

۴- مدرس دوره باید در درس اول اعلام کند (به روش دلخواه) که دوره آموزشی جهت انتشار در OTedia.com تهیه شده است. (این کار می‌تواند به صورت کلامی یا بصری انجام شود.)

۵- در زمان آموزش نباید محصول، سایت، شرکت و … غیر مرتبطی تبلیغ شود. مگر زمانی که این کار مرتبط با آموزش باشد.

۶- قرار دادن دوره‌های آموزشی به صورت رایگان در OTedia.com هیچ هزینه‌ای ندارد. اما در صورتی که دوره‌ی آموزشی شما جهت فروش در OTedia.com قرار گیرد، ۲۰ درصد از مبلغ فروش به عنوان کارمزد به OTedia.com تعلق خواهد گرفت.

۷- حداقل ۳۰ درصد از دوره‌های آموزشی غیر رایگان، به صورت رایگان برای کاربران در دسترس خواهد بود تا کاربران بعد از اطمینان کامل از کیفیت دوره اقدام به ثبت نام در دوره‌ی مذکور و پرداخت وجه نمایند.

 

در صورتی که موارد فوق را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید می‌توانید شروع به ایجاد دوره‌ی آموزشی خود کرده و پس از تکمیل آن را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار گیرد. همچنین توصیه می‌شود جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی در آینده، پس از ضبط یک یا دو درس از دوره آموزشی مورد نظرتان، فیلم‌های ضبط شده را جهت بررسی ارسال فرمایید تا در صورت تایید و عدم وجود مانع، همکاری با OTedia.com را ادامه دهید.

همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد، می‌توانید با ایمیل support@otedia.com تماس حاصل فرمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به OTedia.com است و نشر محتوای آن به هر نحوی غیر قانونی است.