درباره‌ی ما

در میان متدهای مختلف آموزشی، آموزش الکترونیکی یکی از کارآمدترین متدهاست که کاربرد آن به طور روز افزون در حال افزایش است.

همانطور که از نام OTedia.com پیداست (Online Tutorials Encyclopedia)، هدف آن گردآوری منابع آموزشی الکترونیکی برای علاقه مندان است و تلاش زیادی صورت پذیرفته تا محصولاتی با بالاترین کیفیت به کاربران گرامی عرضه گردد.

امروزه وبسایتهای زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و یکی از مشکلاتی که کاربران این وبسایتها معمولاً با آن مواجه هستند، عدم آگاهی از محتوا و کیفیت محصولی است که قصد خرید آن را دارند. در همین راستا OTedia.com سیاستی را اتخاذ کرده تا کاربران قبل از اقدام به خرید هر دوره آموزشی بتوانند حدود ۴۰ درصد از محتوای آن دوره را به صورت رایگان دریافت و مشاهده کنند.

در این صورت کاربران فقط زمانی اقدام به خرید یک دوره آموزشی خواهند کرد که کاملاً از محتوا و کیفیت آموزش آگاه بوده و رضایت کامل را جهت پرداخت هزینه ثبت نام داشته باشند.

هرچند در حال حاضر بیشتر تمرکز OTedia.com بر روی آموزش برنامه‌نویسی و طراحی وب است. اما در آینده احتمال ورود به شاخه‌های دیگر نیز وجود دارد و همکاری کاربران نیز می‌تواند در رسیدن به این هدف بسیار مفید باشد. چرا که OTedia.com قصد دارد تا آموزش‌های تولید شده توسط کاربران را نیز (در صورت تمایل صاحب اثر) با دیگر کاربران به اشتراک بگذارد. و با توجه به نظر صاحب اثر، این کار می‌تواند به صورت رایگان یا در ازای پرداخت هزینه انجام شود.

لذا از کلیه‌ی کاربران OTedia.com دعوت می‌شود تا در صورت تمایل، توانایی‌های خود را در قالب آموزش‌های الکترونیکی بر روی بستر OTedia.com منتشر سازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی همکاری با OTedia.com و شرایط آن به بخش همکاری با ما مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به OTedia.com است و نشر محتوای آن به هر نحوی غیر قانونی است.